O firmě

Bylo nás pět a v roce 1991 jsme založili počítačovou firmu. Dobře jsme se znali, řadu let jsme vedli počítačové kroužky v místním domě dětí. Chodit spolu i do práce se nám zdálo dost fajn. A tak vznikla firma DARVIS spol. s r.o.

 

Mohli bychom navymýšlet řadu promo sloganů, které by daly dohromady zkratku DARVIS. Pravdou je, že název firmy vznikl úplně jinak – počítač podle několika pravidel vygeneroval stovky názvů a my jsme si pak jenom vybrali. Líbí se nám, protože zní trochu jako “dar pro vás” a my chceme pomáhat a předávat to, co umíme.

 

První zákazníky jsme získali při dnech otevřených dveří, které jsme pořádali v naší počítačové učebně, a při našich prvních počítačových kurzech. Ukazovali jsme lidem, jak fungují počítače a k čemu jsou užitečné pro práci i pro zábavu.

 

Od počátku jsme chtěli především programovat. Hned v roce 1991 jsme získali svého prvního většího klienta a zahájili práce na informačním systému pro podniky zemědělského zásobování.

 

Také v současné době klientům ukazujeme, co počítače a mobilní zařízení dovedou a v čem se jim mohou hodit ve specializovaných provozech, v běžných firmách, ve školách i doma. Pro mnohé podnikatele v okolí jsme jejich výhradními konzultanty, dodavateli a správci v oblasti výpočetní techniky a dalších služeb.

 

Spolupracujeme s firmami, neziskovkami, školami i s úřady. Je pro nás velkou výzvou, že každý klient je jiný a že mu můžeme pomoci hledat progresivní cesty k efektivitě. Klientům vždy chceme vyjít maximálně vstříc.

 

Prioritou je pro nás spokojený klient. Navazujeme se zákazníky dlouhodobé vztahy, založené na vzájemné důvěře. Je pro nás důležité, aby naše spolupráce klientům přinášela skutečný užitek a hodnoty.

 

LIDÉ A POČÍTAČE MOHOU HRÁT NA STEJNÉ VLNĚ. A O TO SE SNAŽÍME. 

Reference

ZZN Rakovník:DARNET - firemní informační systém na míru
ZZN v Mělníku:DARNET, DaISy - firemní informační systém na míru
OBILA Kutná Hora:DARNET - firemní informační systém na míru
ZZN ve Slaném a.s.:DARNET, DaISy - firemní informační systém na míru
VKS Pohledští Dvořáci a.s.:DaISy - firemní informační systém na míru
A.Q.A. s. r. o.:DaISy - firemní informační systém na míru
Bohdan Bolzano spol. s r.o.:NPIS - firemní informační systém na míru
AISIS, z.s.:How2Know - nástroj pro zjišťování aktuálního stavu organizace a pro hodnocení a sebehodnocení úrovně kompetencí pracovníků aplikace pro RUBIKON - herní aplikace pro soutěžní show pro školní týmy, projekt na podporu právního vědomí dětí a mládeže intranetový systém na míru
Středisko ROSA, z.s.:StatIS - rezervační a statistický systém na míru